piątek, 26 stycznia 2018

Mediowa paleta.

W mediowym szale zrobiłam jeszcze taką paletę. Powstała ona również na podstawie jedego z kursów KWioletty (mediowa pisanka). U mnie jajo powstanie w innym czasie, bliżej Wielkanocy. 
Swoją pracę zakończyłam z nerwem, bo po jednym użyciu zepsuł mi się kolejny już atomizer w mgiełce. Nie mam sił do tych atomizerów. A tak kocham mgiełki. No cóż, jutro czeka mnie szukanie zastępczych atomizerów. 
Dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam.

ScraPinki

Edycja:

W związku z uwagami dotyczącymi jakości zdjęć (dziękuję kochanym siostrom :-) poprosiłam moją najmłodszą siostrę o pomoc w obróbce zdjęć, które zrobiłam od nowa. Eh ... no i dostałam opiernicz za tło. No cóż ... nie pasjonuję się fotografią. Robię to, bo muszę :-) Dobrze, że mam siostry, które mi pomogą :-)

Oto te zdjęcia:


Swoje pierwsze zdjęcia zostawiam dla porównania.

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za odwiedziny.

16 komentarzy:

 1. Fajniutka. Rozkręciłaś się z mediowaniem i bardzo dobrze, oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawa praca i dobór kolorów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna mediowa paleta, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję - za odwiedziny i za słowa, które tak miło się czyta. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne te mediowe prace! muszę i ja spróbować :) choć mam obawy...czy podołam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. A przepraszam bardzo, kiedy jakieś Candy? Hę?

  OdpowiedzUsuń
 7. Magazyn osobliwości (Kochana siostrzyczko) dziękuję za odwiedziny :-) Słodyczy Ci się zachciewa? Zapraszam do nas :-) Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Różnica między zdjęciami kolosalna! Dobrze, że pojawiły się te drugie i w pełnej krasie można podziwiać kolory, a jest co!

  OdpowiedzUsuń
 9. piękne kolory, wiosenne a nawet letnie jak na łące, zdjęcia "niestety" są ważną częscią naszego hobby, czasem zajmuja więcej czasu niż samo robienie pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nowe zdjęcia pozwalają odkryć twoją pracę w pełni! Sama nie lubię tej "części" projektu, ale naprawdę warto zgłębić się ten temat (albo mieć wspaniałą siostrę, jak ty! :D )

  OdpowiedzUsuń